Impreza sylwestrowa we dwoje – jak kameralnie i smacznie powitać 2021 rok?

Kameralne sylwestrowe wieczory zaczynają być coraz popularniejsze. Taka skromna impreza ma w sobie bardzo wiele romantycznego uroku! Dla domatorów i osób lubiących niewielkie grono znajomych to zapewne nic nowego, ale nie wszyscy odnajdują się w obecnej sytuacji. Jak powitać Nowy Rok w małym gronie, aby emocje sięgały zenitu? Teraz trzeba zadbać o odpowiednią oprawę. Zobacz, jak osłodzić sobie odliczanie do nowej dekady, sięgając po oryginalne produkty z Niemiec. Czytaj dalej!

Zostajecie w domu? Czas na zakupy!

„Zostań w domu” to hasło, które w tym roku było na ustach wszystkich. Nadzieja, że nie będzie ono już dotyczyć grudniowych świąt i imprezy sylwestrowej, już prysła, bo wygląda na to, że czas rozłąki jeszcze trochę potrwa. Przystosowując się do obostrzeń, pewnie i Ty szukasz możliwości, żeby robić zakupy bez opuszczania mieszkania. W ten sposób kupisz również słodycze z Niemiec. Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce na zaopatrzenie się w rozmaite pyszności, które umilą Ci oczekiwanie na nowy, na pewno lepszy rok.

Słodycze, słodycze i jeszcze raz słodycze

Wyborne czekolady z Niemiec są Ci już zapewne dobrze znane. Grube tabliczki naszpikowane dużymi orzechami laskowymi to klasyk! Swój aromat i smak zawdzięczają wysokiej jakości kakao pochodzącego z roślin rosnących między innymi w pełnej ciepła Ameryce Południowej. Z łatwością wprawisz się w szczególny nastrój, rozkoszując się ich konsystencją rozpływającą się w ustach. 

Przy okazji, czy wiesz, że kakao ma realny wpływ na dobry humor – naukowcy nie mylą się w tej kwestii! Dla urozmaicenia polecamy żelki niemieckie. Kojarzą Ci się z dziecięcą radością? Celny strzał! Podaruj sobie jej trochę w Nowy Rok, a stanie się to dobrą wróżbą na nadchodzące miesiące.

A na deser… Kawa po irlandzku

Nie prześpij północy – trzecia dekada XXI wieku rozpocznie się, nie czekając na Ciebie! Pobudź się przepyszną kawą po irlandzku, która skrywa w sobie poprawiający nastrój trunek, jak whisky, koniak czy brandy. Słodycz cukru trzcinowego i kremowa śmietanka łagodzą czarny charakter kawy ziarnistej z Niemiec. Zaopatrz się w nią w naszym sklepie internetowym, aby nie zabrakło jej w newralgicznym momencie. Przyda się także 1 stycznia, kiedy pewnie będziesz potrzebować pobudzenia. Może parujące filiżanki podacie sobie do łóżka?

Co jeszcze musi znaleźć się na sylwestrowym stole?

Sylwestrowe smakołyki tradycyjnie wpisują się w kulturę świętowania. Obficie udekorowane stoły uginają się pod potrawami, które są symbolem dobrobytu i mają przyciągać lepsze czasy. Może Ci przyjść do głowy, że dla dwóch osób nie warto szykować szczególnie wykwintnych dań. Nic bardziej mylnego! W tym roku tym bardziej należy podarować sobie chwilę przyjemności i wyjątkowego traktowania. Zanim zajrzysz do naszego sklepu internetowego po niemieckie żelki i czekolady:

  • przeszperaj książki kucharskie i blogi kulinarne,
  • postaw na ciepłe danie z jakiegoś wyjątkowego przepisu – może coś, co tradycyjnie gotowała Twoja babcia? Pyszna pieczeń podana na ozdobionym talerzu od razu wniesie do domu odrobinę noworocznego nastroju,
  • do tego koniecznie powinny pojawić się przekąski – klasyczne koreczki z wędlinami i świeżymi warzywami czy deska serów.

Taki przysmaki wspaniale „dogadają się” z każdym trunkiem, choć nie ukrywamy, że to czerwone wino wnosi najwięcej do romantycznej atmosfery wieczoru.

Happy New Year!

Z niecierpliwością oczekujemy roku 2021! Postanowienia już wypisane w nowiutkich kalendarzach, a plany na cały rok czekają na realizację. To, czego najbardziej nam potrzeba, to odrobina szczęścia. Stare porzekadło głosi, że jaki Nowy Rok, taki cały rok – weź je sobie do serca i uczyń ten dzień jak najprzyjemniejszym. Osłodź sobie czas świętowania, aby był wyjątkowy nawet bez wielkiej fety. Skuś się na słodycze z Niemiec i odwiedź nasz sklep internetowy. Ty i ta najbliższa Ci osoba to idealnie dobrany team, który zasługuje na wyjątkową oprawę imprezy. Do siego roku!