Jak skutecznie pozbyć się plam i zapachów z ubrań? Poznaj sprawdzone sposoby

Plama z wina? Zabrudzenie z trawy i błota? Co ostatnio sprawiło, że wyciągnęłaś kolejną rzecz z pralki, załamując ręce? Znamy ten problem aż za dobrze, dlatego też przedstawiamy prosty i efektywny sposób na pozbycie się uporczywych plam: niemiecka chemia gospodarcza! Sądzisz, że nie ma środków, które są w stanie sprawić, że niechciane plamy znikną? Z przykrością musimy stwierdzić, że jesteś w błędzie jak większość kobiet twierdzących, że „wypróbowały już wszystkiego”! Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, jak znaleźć produkty, których nie znajdziesz w marketach i drogeriach, a ułatwiają Ci utrzymanie ubrań w czystości.

Dlaczego niemiecka chemia gospodarcza jest tak skuteczna?

Prawdopodobnie do tej pory nie miałaś okazji przetestować środków czystości, które wyróżnia wysoka skuteczność. Rynek zalany jest preparatami średniej jakości. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że środki czystości trafiające na rynek wschodni (w tym do Polski) są o wiele niższej jakości, niż te dostępne w Niemczech. Skąd te różnice?

Niestety, prawda jest taka, że jako konsumenci jesteśmy, a raczej byliśmy, mniej wymagający. Zachodnie produkty od czasów PRL-u kojarzyły się z luksusem i czymś nieosiągalnym. Lata mijały, a stereotyp pozostał, co zostało poniekąd wykorzystane przez producentów. Szczęśliwie, świadomość ludzi wzrasta. Jednak zanim dostosują się oni do tej zmiany, pozostaje sięganie po niemiecką chemię gospodarczą, która ma zdecydowanie lepszy skład, a co za tym idzie – wyższą skuteczność.

Jak szybko pozbyć się plam z ubrań?

Jeśli zmagasz się z uporczywym zabrudzeniem, zdecydowanie polecamy sięgnąć po niemiecki odplamiacz. Warto go użyć przed praniem, jednak śmiało możesz sięgnąć po niego w chwili, gdy już wiesz, że proszek nie podołał, zostawiając ślad na ubraniu.

Które odplamiacze są niezastąpione? Jeśli masz do czynienia ze świeżą plamą, polecamy mydło odplamiające Dr Beckmann. Jego skuteczność jest wręcz zaskakująca. Ponadto jest to produkt w pełni biodegradowalny, więc przyjazny środowisku.

Kolejną propozycją jest seria Sil, w której znajdziesz odplamiacz w różnorodnych formach, w tym m.in.:

  • jako spryskiwacz – skuteczny w każdej temperaturze i do większości tkanin. Usuwa zabrudzenia z kawy, tłuszczu, kosmetyków oraz innych uciążliwych plam,
  • w sprayu – dedykowany usuwaniu tłustych plam, w tym smaru i oleju. Łatwa aplikacja pozwala na rozpuszczenie plam i usunięcie ich z materiału,
  • jako pasta – to środek, którym jednocześnie odplamisz, ale też wypierzesz swoją odzież i inne tekstylia. Wyróżnia się wysoką skutecznością przy dopieraniu mankietów oraz kołnierzyków, które najtrudniej utrzymać w nieskazitelnej bieli,
  • w płynie – bezpieczny dla białych i kolorowych tkanin, bezwzględny dla plam. Stosując ten środek, usuniesz najgorsze plamy ze swoich ubrań.

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy z ubrań?

Nie wiesz, jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów? Wypróbuj niemieckie płyny do płukania. Dzięki temu świeży zapach będzie unosił się w Twojej szafie do kilku tygodni, po wyjęciu ubrań z pralki. Szczególnie polecamy niemiecki Lenor.

Czym doprać plamy z uporczywych zabrudzeń?

Zależy Ci, żeby Twoje pranie zawsze było czyste i pachnące? Sięgaj po kapsułki do prania! Szczególnie rekomendujemy niemiecki Persil. Stosując je, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że użycie dodatkowych środków nie będzie koniecznie. Zawierają one enzymy odplamiające, które z łatwością dopierają nawet najgorsze plamy z kawy, trawy, soków, długopisów i reszty znanych Ci „winowajców”.

Zmień nawyki zakupowe i wypróbuj nowe produkty

Jesteśmy przekonani, że gdy raz zamówisz odplamiacze lub kapsułki do prania z Niemiec – już zawsze będziesz do nich wracać! Jednocześnie zaoszczędzisz sporo pieniędzy, które musiałabyś zainwestować w nowe ubrania lub masę środków, które prawdopodobnie nie spełniłyby Twoich oczekiwań. Postaw na najwyższą  jakość i uniknij rozczarowań! Kolejne zakupy wykonaj bez wychodzenia z domu na stronie deprodukty.pl i przekonaj się sama, jak bardzo możesz ułatwić sobie życie. Zapraszamy!